KURUMSAL

"ARMAS, Kalite ve Tecrübenin Markası..”

KURUMSAL

1987’den Beri..

Mobil süt sağım makineleri üretmek üzere 1987 yılında kurulan işletmemiz kısa bir süre içerisinde örgütlenerek hayvancılık üreticilerinin sağım sistemleri ile hızla tanışmasına öncülük etmiştir. Bugün ana üretim alanlarını oluşturan  Süt Soğutma Tankları, Süt sağım Si̇stemleri, Paslanmaz Çelik Gıda Depolama ve Nakil Tankları ile anahtar teslim çiftlik kurulumları alanında ARMAS tecrübenin ve kalitenin markası olmuştur. Türkiye’nin her bölgesinde aktif varlık gösteren Armas, üreticinin yeni ihityaçlarına cevap verebilmek için AR-GE çalışmalarına önem vermektedir. Ürettiği her üründe kaliteyi ve müşteri odaklı üretim modelini benimseyen şirket, günümüzde pek çok prestijli süt işleme firmasının tedarikçisi olduğu gibi aynı zamanda küçük ve orta ölçeli üreticinin de güvenilinir partneridir. Pazarlamacılık faliyetlerini memnun müşterinin, başka bir müşteriyi getirmesi prensibine dayandıran Armas, satış öncesi ve satış sonrası müşteri görüşlerini üretimine adapte etmiştir. TSE, CE kalite belgelerine sahip olan Armas, ürettiği tüm ürünler için çeşitli üniversitelerden deney raporları almaktadır. Ege üniversitesinin süt soğutma tanklarına deney raporu verdiği tek yerli üretici firma olan ARMAS, ülkesinin ihracat yaptığı 21 ülkede gururla temsil etmektedir.

ARMAS olarak kalite politikamız

  • Dünya’daki gelişmeleri gözlemleyip, katkıda bulunarak türkiye hayvancılık makineleri sanayine katkıda bulunmak. Sürekli gelişmeyi prensip edinmek.
  • Doğa, çevre ve insan sağlığı ile uyumlu, hızlı, güvenilir, ve tüm müşterilerimize uzun yıllar hizmet edecek kaliteli üretim yapmak.
  • Ülkemizin yasal düzenlemelerine uyarak, istihdamı arttırmak, ülkenin geleceği için katkıda bulunmak.
  • Satış sonrası servislerinin önemini asla unutmayıp, ilk müşteriden son müşteriye kadar firmanın güven olgusunu korumak.